Serwis okien wykonuj regularnie

Serwis okien - zajrzyj tu po dalsze informacje o tej usłudze

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wykrzywienia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek niekorzystnie działają też czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba także o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]