Stwórz swoje miejsce w sieci – projektowanie stron internetowych

Dowiedz się więcej o stronach www Kraków na seo4.net

Wygoda witryn www wynika w szczególności z ich wzornictwa. Projektując witryny internetowe należy nie tylko pamiętać o względach wizualnych, ale także przyzwyczajeniach internautów – jeżeli nawigacja po serwisie przysporzy im problemów, od razu przeniosą się na inną stronę i zdecydują się na towary innej firmy. By zatem strona dała nam spodziewane korzyści, warto zatroszczyć się o to, by była właściwie zaplanowana. Jak więc prezentuje się właściwie stworzona strona? Jak zadbać, by goście nie opuścili jej za szybko?

Jak projektować strony internetowe?

Centralną regułą, którą należy sugerować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najważniejszych elementów serwisu – ściągną wtedy wzrok użytkownika i nakłonią go do kliknięcia. Łatwo uczynić to można dzięki użyciu zdecydowanych barw, nie zapominając oczywiście o tym, żeby tony bilansowały się na ekranie. Istotna będzie także to, by najważniejsze elementy witryny osadzić na linii, po której wędruje wzrok internauty – to wynika z standardów od lat obowiązujących w sieci.

Projektowanie stron internetowych – jakiej firmie powierzyć?

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie skutecznej witryny internetowej nie jest proste. W przypadku witryny komercyjnej nietrafionym rozwiązaniem okaże się więc samodzielne jej zaprojektowanie. By mieć gwarancję, iż witryna będzie przynosić zyski, należy powierzyć to fachowcom – najlepiej firmie doświadczonej tak w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]