Turysto nie martw się o samochód – o parkingu długoterminowym w Balicach

Więcej w temacie Kraków lotnisko parking długoterminowy na pandaparking.pl.

Jedziesz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy porcie lotniczym – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących pojazdów pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż osoby niepowołane nie będą miały dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu czy autobusie.

Parking długoterminowy – czemu warto z niego skorzystać?

Przeważającą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking proponuje też bezpłatny przewóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet lub telefonicznie – ekspresowo i bez komplikacji, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem bankowym. Innym pozytywem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]