Tworzenie sklepu WooCommerce – komu powierzyć to zadanie?

Tworzenie sklepu WooCommerce - na tej stronie dowiesz się więcej o korzystnej ofercie.

Zamierzasz otworzyć sklep internetowy? Jeśli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną www i startujesz od podstaw, sklep WooCommerce jest świetnym rozwiązaniem.

Dlaczego zaleca się założyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak szeroką popularnością cieszą się strony projektowane z zastosowaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, iż w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka umożliwiająca na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, ma sporo zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z używając płatne lub darmowe motywy, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod przeróżne wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest uzyskać pozycje w Top3 w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi klientów. Na skutek wdrożenia dedykowanych wtyczek podnosi się także ergonomia sklepu. W prosty sposób można w nim założyć bramki płatności i umożliwić użytkownikom zlecenie przelewów za towary np. za pośrednictwem Przelewy24.pl czy Transferuj.pl. WooCommerce pozwala też na analizęwyników sprzedaży (opracowanie różnego typu statystyk) i podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – jedynie wypróbowane wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zadbają o prawidłową semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami cyberprzestępców oraz instalację wyłącznie sprawdzonych, koniecznych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce spece zbudują też blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowych produktach lub zamieszczać poradniki i recenzje oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]