Twój wzrok się pogarsza? Udaj się do kliniki okulistycznej

Zajrzyj na voigtklinikaoka.pl, aby uzyskać informacje o korygowaniu wad wzroku.

Zdrowe oczy to gwarancja pełnego komfortu życia. Klinika okulistyczna pomaga usunąć problematyczne i nierzadko groźne dla zdrowia choroby oczu. Kto powinien zgłosić się na leczenie do kliniki okulistycznej?

Korekcja wad wzroku – metoda bezpieczna oraz nieinwazyjna

Nie tak dawno temu korekta wzroku sprowadzała się do noszenia okularów ewentualnie soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednak innowacyjne techniki korekty umożliwiające leczenie presbiopii, dalekowzroczności, krótkowzroczności, a także wielu rzadszych schorzeń. Wyjątkowo rozpowszechniona jest laserowa operacja wzroku, która cechuje się ogromną skutecznością. Taka korekta wzroku jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezpiecznym, a pacjent prędko powraca do zwykłego trybu życia. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w klinice okulistycznej, gdzie zatrudniony jest doświadczony zespół, specjalizujący się w innowacyjnych technikach leczenia. Wykwalifikowany optometrysta pomoże postawić diagnozę, dopasować najlepszą procedurę leczenia i usunąć wadę wzroku. Lekarze przyjmujący w klinice okulistycznej korzystają z najnowocześniejszych aparatów diagnostycznych, tym samym mogą zidentyfikować nawet mało rozpowszechnione dolegliwości oczu.

Klinika okulistyczna – nie tylko korekcja wzroku

Kliniki okulistyczne podejmują się również leczeniem innych schorzeń, takich jak np. keratoconus, czyli stożek rogówki. Innowacyjne metody jego leczenia polegają m.in. na kształtowaniu rogówki z wykorzystaniem metody Topoguided czy wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Poza tym lekarze przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, będący procedurą konieczną w ujawnianiu zapalenia gałki ocznej, glaukomy i innych ciężkich chorób. W klinice okulistycznej tworzy się również mapy rogówki – jest to nieodzowne przed zabiegami laserowymi, na przykład operacją katarakty. Korygowanie wad wzroku to rzecz jasna nie wszystko – lekarze okuliści zajmują się również innymi przypadkami, takimi jak ciałami obcymi w gałce ocznej lub usuwaniem kaszaków.

Lokalizacja:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]