Szukasz designerskich mebli? Sprawdź ofertę marki Noti

Sprawdź, gdzie nabyć designerskie meble Poznań.

Urządzając pomieszczenie, czy to w nowym domu czy po remoncie mieszkania, dążymy do tego, żeby zagospodarować jego powierzchnię nowocześnie oraz funkcjonalnie. Równocześnie chcemy, aby wnętrza manifestowały naszą osobowość, a to często nie jest możliwe, kiedy urządzamy się wykorzystując meble wykonywane w dużych ilościach przez znanych producentów. Tymczasem świat sprzętów domowych jest o wiele szerszy niż sobie to wyobrażamy. Polska także może się pochwalić designerskimi, gustownymi kolekcjami mebli, produkowanymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Designerskie meble Noti do przestrzeni mieszkalnych, jak i biurowych

Noti to producent mebli, działający na rodzimym rynku już od ponad dekady i od początku jego celem jest, aby projektowane przez niego meble były komfortowe, proste, a równocześnie eleganckie i, co istotne, aby wyróżniała je wytrzymałość. Marka współpracuje z uznanymi polskimi designerami, tworzącymi swoje produkty z pasją, starając się, żeby zawsze odpowiadały one na potrzeby użytkownika. Reprezentatywną cechą mebli Noti jest to, że rewelacyjnie pasują zarówno do przestrzeni firmowych oraz biurowych, jak i mieszkalnych. Wyjątkowe meble Noti tworzone są manualnie z wysokiej jakości materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z dbałością o klimat, m.in. poprzez stosowanie technologii ograniczających skalę wykorzystania energii.

Kolekcje Noti – projektując pomieszczenie użyj konfiguratora

Noti oferuje produkty, będące interesującą interpretacją postrzegania tradycyjnych mebli, jak przykładowo siedziska z kolekcji Termo czy x40 bądź sofy z linii Bouli. Na stronie producenta dostępny jest konfigurator, w którym można sprawdzić wszelkie wariacje mebli z interesującej użytkownika kolekcji i wyselekcjonować te współgrające z koncepcją danego pomieszczenia. Wyjątkowe meble tej marki można zobaczyć w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu, jak również w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Ponadto kolekcje Noti można kupić w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, m.in. w Łodzi, w Kielcach czy w Gdańsku.

Pochodzenie fotografii – https://noti.pl

Lokalizacja:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]