Jakie kufry do motocykla wybrać

Jeśli potrzebujesz kufrów motocyklowych Givi, skieruj się na tę stronę.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś amatorem dalekich wypraw motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – zapewne nierzadko musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to łatwe. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jednak nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej komfortowych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motor. Jednak który kufer na motocykl kupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motor – rodzaje / Kufry do motocykla – rodzaje / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież mocuje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje zalety. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia wygodę jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je zakupić pojedynczo czy też od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, właśnie dlatego nim dokona się zakupu, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i wybrać taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba typy, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego wyboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, jakkolwiek także na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, jaka na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

Lokalizacja:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]