Wybór kasku na motocykl

Chcesz kupić kaskowi motocyklowemu? Wejdź na hjc-kaski.pl.

Nie ma znaczenia, jaki masz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie eskapady – kask to obowiązkowy element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, ponieważ zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Właściwy kask na motocykl, czyli jaki? / Właściwy kask na motocykl / Jaki powinien być kask na motor? / Jaki powinien być kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się w czasie wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, wskutek tego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, jaki jak najporządniej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym osobne rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa stworzona jest z pojedynczego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są więc mniej bezpieczne – skutkiem tego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są najbardziej praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie dodatkowo mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to pierwszorzędna marka, lubiana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane kolosalnej liczbie testów – a równocześnie mają dostępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie to właśnie dzięki zastosowanym tworzywom są bardzo lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są również repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Lokalizacja:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]